Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Weź udział w 9. edycji projektu „Ogrody Nowej Huty”

Chcesz, żeby w Twoim sąsiedztwie powstał ogród? Zgłoś się do konkursu w ramach 9. edycji projektu „Ogrody Nowej Huty”, którego celem jest wytypowanie lokalizacji terenów zielonych w Nowej Hucie i stworzenie na nich ogrodów społecznych.

Fot. Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

W tym roku po raz dziewiąty Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, wraz z ArcelorMittal Poland SA i Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie, organizuje konkurs w ramach projektu „Ogrody Nowej Huty”.

Celem konkursu jest wytypowanie dwóch lokalizacji terenów zielonych w Nowej Hucie, na których zostaną stworzone ogrody. Do projektu zapraszamy grupy społeczne złożone z co najmniej 7 osób mieszkających na terenie Nowej Huty, które wspólnymi siłami, z pomocą organizatorów i partnerów projektu stworzą swój wymarzony sąsiedzki ogród.

Projekt „Ogrody Nowej Huty” działa już 8 lat. W tym czasie powstało 14 wyjątkowych ogrodów. Celem działań jest propagowanie wiedzy dotyczącej ogrodnictwa i ekologii oraz integracja społeczności lokalnej wokół nowohuckiej zieleni.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 15 lipca. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić deklarację - Deklaracja udziału w projekcie - znajdującą się na stronie: okn.edu.pl

Wypełnione dokumenty można składać osobiście w Ośrodku Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5 w Krakowie, pokój nr 5 lub wysyłać na adres ogrodynh@gmail.com.

Szczegółowe informacje na: www.okn.edu.pl oraz www.facebook.com/oknorwid

ogrody nowej huty 2019 plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót
Znajdź komunikat