Komunikat archiwalny

Wakacje z rabatem w Parku Wodnym!

Jak co roku Gmina Miejska Kraków zadbała, aby wakacyjny odpoczynek od nauki mógł upływać dzieciom i młodzieży na sportowej aktywności w Parku Wodnym. Dzięki specjalnym, wakacyjnym kuponom wstęp na basen będzie sporo tańszy. Wszystko w ramach programu poprawy bezpieczeństwa dla miasta Krakowa „Bezpieczny Kraków”.

Wakacje z rabatem w Parku Wodnym!
Fot. Park Wodny Kraków

Dzieci i młodzież do lat 16 za 90-minutowy pobyt w hali basenowej i korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji – z wyjątkiem sauny – zapłacą symboliczną opłatę 6 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku, od 1 lipca do 31 sierpnia, w godz. od 8.00–10.00, przed wejściem głównym do Parku Wodnego (ul. Dobrego Pasterza 126). Limit kuponów na cały okres wakacji wynosi 11 484. Miasto dopłaca do każdego kuponu 5,5 zł, co daje kwotę 63 162 zł przy wykorzystaniu całego limitu kuponów wakacyjnych.

W ramach tej puli codziennie 50 kuponów będzie zarezerwowanych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony te będą do odbioru w Informacji Parku Wodnego. Każdy posiadacz imiennej KKR 3+ przy odbiorze kuponu musi okazać dokument potwierdzający tożsamość.

Z biletu będzie można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany. Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, a dla dzieci w wieku do 6 lat na podstawie oświadczenia rodzica. Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 h w promocyjnej cenie 14 zł.

Tagi: lato, woda, wakacje, park

Pokaż metkę
Autor: JOANNA KORTA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA