Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

MeetUp – święto branży YouTube

W ostatnią sobotę sierpnia odbyła kolejna edycja najważniejszej imprezy dla twórców i fanów YouTube’a. Jak co roku, na odwiedzających czekała możliwość spotkania z największymi polskimi twórcami i wzięcia udziału w licznych atrakcjach, przygotowanych przez organizatorów.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Współorganizatorem wydarzenia i zarazem jego głównym partnerem ponownie zostało Miasto Kraków. Podobnie, jak w poprzednich edycjach, współpraca zaowocowała powstaniem filmów promujących miasto i samo wydarzenie.

 

Wydarzenie po raz trzeci z kolei odbyło się w krakowskiej TAURON Arenie. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 22 tysiące osób i ponad 150 najbardziej wpływowych polskich youtuberów. Tegoroczna odsłona była nie tylko możliwością spotkania się z influencerami, ale również szansą, żeby szerzej spojrzeć na polską scenę YouTube’a, zaobserwować nowe trendy czy odkryć przyszłe gwiazdy internetu.

Wśród zaproszonych twórców ponownie znalazły się najbardziej rozpoznawalne gwiazdy świata internetu. Ponad 200 rodzimych youtuberów, tiktokerów oraz instagramerów przejęło na jeden dzień krakowską halę widowiskową, żeby móc się spotkać i porozmawiać ze swoimi fanami, a także rozdać autografy i udzielić wywiadów.

Organizatorem MeetUp 2019 była agencja GetHero.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej MeetUp-a 2019.

MeetUp Kraków 2019

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat