Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konwent po raz drugi

W środę 29 maja odbędzie się kolejny w tym roku Konwent Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa. Początek o godz. 16:00 w salach Lea i Kupieckiej przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.
 

Fot. Magiczny Kraków

Uczestnicy posiedzenia dyskutować będą o: wysokości środków finansowych przeznaczonych do dyspozycji Rad Dzielnic Miasta Krakowa w roku 2020 i latach następnych; informowaniu właściwych miejscowo Rad Dzielnic Miasta Krakowa o wszczynaniu postępowań o pozwolenie na budowę w przypadku inwestycji wielkopowierzchniowych, mieszkaniowych w zabudowie wielorodzinnej i rozwiązań komunikacyjnych; wznowieniu comiesięcznych odbiorów bieżącego utrzymania ogródków jordanowskich oraz zieleńców i skwerów wraz z przedstawicielami dzielnic. Zapoznają się też z informacją dotyczącą działań dawnego Biura Zdrowia UMK w kontekście zadania pn.: „Badania profilaktyczne: program szczepień ochronnych przeciw grypie po 65. roku życia”.

Konwent poprowadzi Dominik Jaśkowiec,  Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, który jest również Przewodniczącym Konwentu.

To drugie posiedzenie Konwentu Przewodniczących Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa w tej kadencji. Pierwsze odbyło się 22 lutego. Wtedy radni rozmawiali o: udziale dzielnic
w Budżecie Obywatelskim, udziale członków rad dzielnic w wizjach mieszkaniowych (przedłużenie umów najmu) oraz reprezentowaniu rad dzielnic w komórkach Urzędu Miasta Krakowa oraz miejskich jednostkach organizacyjnych.

pokaż metkę
Autor: (MB)
Osoba publikująca: MAŁGORZATA KUBOWICZ
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2019-05-27
Data aktualizacji: 2019-05-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź