Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

David Garrett ponownie zagra w Krakowie

Światowej sławy skrzypek wystąpi 4 października w TAURON Arenie. Krakowski występ rozpocznie trzydniową trasę koncertową po Polsce. David Garrett gościł w naszym kraju dwukrotnie, ostatni raz w październiku 2017 roku. Grał wtedy kombinację utworów z gatunku pop i rocka, pochodzących z płyty „Rock revolution”, nie zabrakło też klasyki.

Fot. materiały prasowe / TAURON Arena Kraków
materiały prasowe / TAURON Arena Kraków

Październikowa trasa będzie promocją najnowszej płyty, którą artysta wydał w zeszłym roku w związku z 10-leciem swojej kariery na scenie rozrywkowej. Krążek nosi tytuł „Unlimited” i zawiera utwory szczególnie bliskie Davidowi. Tak, jak w swojej karierze, artysta przeplata klasykę z muzyką pop, rockiem, a nawet utworami wywodzącymi się z folkloru (np. uwielbiana przez fanów Davida zorba). Płyta jest dostępna w wersji podstawowej i rozszerzonej. Na liście utworów znalazło się sześć nowych utworów oraz pięć w odświeżonej, akustycznej wersji. Płyta w pewnym sensie podsumowuje 10 lat gry Davida na scenie. Zyskuje jednak ciekawszy wymiar dzięki opracowaniu powszechnie znanych utworów tak, aby ponownie zachwycały i ciekawiły.

David Garrett, zapytany o tytuł płyty, odpowiedział, że „Unlimited” jest dla niego jako muzyka życiowym motto. Od lat przekracza muzyczne granice. Ten tytuł jest idealnym podsumowaniem jego 10-letniej kariery.

Zachęcamy fanów dobrej muzyki do udziału w październikowym koncercie i przekroczenia w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu muzycznych granic – wraz z artystą i jego zespołem.

 

David Garrett - plakat

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat