Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rozwój z planem

Posiedzenie Komisji Rozwoju i Innowacji zaczęło się od ogłoszenia sukcesu. Przewodniczący Paweł Węgrzyn odczytał artykuł prasowy na temat zwycięstwa Urzędu Miasta Krakowa w rankingu wsparcia dla przedsiębiorców. Studenci warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej podając się za potencjalnych inwestorów zadawali mailowe pytania. Kraków miał najkrótszy czas odpowiedzi (1 dzień) i uzyskał najwięcej punktów za jakość informacji.

Przyjęto też plan pracy na rok 2013 i podjęto decyzję dotyczącą nowelizacji uchwały w sprawie kierunków działania dla Prezydenta Miasta Krakowa w zakresie rozwoju gospodarczego i innowacji na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Zdecydowano, że zmiany w uchwale, dotyczące głównie harmonogramu realizacji, zostaną przygotowane przez odpowiedzialne za nią wydziały UMK i przedstawione 7 lutego, na następnym posiedzeniu komisji.

Kierując się doświadczeniami z dwóch lat działania komisji zostawiłem pewne rezerwy czasowe, bo wiele naszych inicjatyw pojawia się na bieżąco, niejako przy okazji innych spraw – tłumaczył Paweł Węgrzyn.

Strony redagowane przez Kancelarię Rady Miasta i Dzielnic

pokaż metkę
Autor: JB
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-01-11
Data aktualizacji: 2013-01-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź