Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Capital Market Days” w Krakowie

Interesujesz się rynkiem kapitałowym i ciekawy jesteś, jakie zmiany może przynieść przyszłość? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą i chciałbyś na początek dostarczyć sobie dużą dawkę wiedzy? Czwarta edycja ogólnopolskiej konferencji finansowej „Capital Market Days”, która odbędzie się 9–10 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie może być do tego doskonałą okazją.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

„Capital Market Days” niesie ze sobą możliwość spotkania przedstawicieli spółek odgrywających istotną rolę w kształtowaniu polskiej gospodarki oraz szanowanych ekspertów ze świata biznesu. Skierowane jest do studentów kierunków ekonomicznych, młodych przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych sektorem finansowym. Jest to niezwykła okazja do poszerzenia swojej wiedzy o rynku kapitałowym i poznania perspektyw, jakie nam oferuje.

Tegoroczna odsłona konferencji skupiać się będzie na zmianach, jakie zachodzą na naszych oczach i będą zachodzić w niedalekiej przyszłości na polskiej giełdzie. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję dowiedzieć się, jak rozwój nowych technologii wpłynie na gospodarkę oraz jak zmienią się pozornie stabilne sektory, takie jak bankowość czy energetyka. Zaproszeni goście opowiedzą również, w jaki sposób, według nich, ukształtuje się przyszłość Giełdy Papierów Wartościowych.

Konferencja składać się będzie z otwartych paneli dyskusyjnych oraz warsztatów dla wyselekcjonowanej liczby studentów, szczególnie zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy finansowej. Prelegentami tegorocznej edycji „Capital Market Days” będą eksperci w tematyce rynku kapitałowego oraz przedstawiciele spółek giełdowych, a całość prowadzona będzie przez szanowanych dziennikarzy ekonomicznych.

Organizatorami wydarzenia są ogólnopolski magazyn finansowy „Profit Journal” oraz prestiżowe Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające nieprzerwanie od 1999 roku.

Więcej informacji na Facebooku oraz na stronie Capital Market Days.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat