Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Akcja „Zima 2019” w Muzeum Historii Fotografii

Muzeum Fotografii zaprasza dzieci i młodzież w ferie zimowe na warsztaty dotyczące wystawy stałej „Portret”. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Fot. materiały MHF
materiały MHF

Warsztaty „Pstryk! Fotka. O tym jak bardzo ułatwiliśmy sobie życie” udowodnią, że potrzeba jest matką wynalazku. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak porzuciliśmy kilkudziesięciokilogramowe aparaty na rzecz lekkich, kompaktowych, wodoodpornych i cyfrowych. Warsztaty odbędą się w czwartek, 17 stycznia, o  godz. 12.00 oraz w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 12.00. Na zajęcia obowiązują zapisy: rezerwacja@mhf.krakow.pl lub tel. 798 083 514.

Na warsztatach „Pudełkowe atelier” uczestnicy będą tworzyli swoje małe pudełkowe atelier korzystając ze zdjęć ze zbiorów Muzeum. Poznają czasy kiedy fotograf nie mógł opuścić swojego studia foto-graficznego, musiał tworzyć całe światy w jednym pokoju. A osoby pozujące do zdjęć mogły udawać, że są w lesie, parku czy pałacu. Warsztaty odbędą się w czwartek, 24 stycznia, o godz. 12.00 i niedzielę, 27 stycznia, o godz. 12.00. Na zajęcia obowiązują zapisy: rezerwacja@mhf.krakow.pl lub tel. 798 083 514.

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat