Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie zimowe w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida

Ferie zimowe to dla dzieci czas odpoczynku po kilku miesiącach nauki. Dla rodziców to dwa tygodnie, podczas których trzeba zorganizować ciekawie czas dla swoich pociech. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Ośrodek Kultury Norwida przygotował dla dzieciaków spędzających ferie w mieście wiele atrakcyjnych i kreatywnych zajęć w swoich trzech placówkach.

Fot. Anna Duda / krakow.pl
Anna Duda / krakow.pl

Od 14 do 18 stycznia w godz. 9.00-15.00 ARTzona zaprasza na tydzień działań twórczych, podczas których będzie można rozwijać własne talenty artystyczne i społeczne oraz odkrywać potencjał nowych możliwości. W programie znalazły się warsztaty muzyczne w studio nagrań w ARTzonie – AUDIOzona – LABORATORIUM DŹWIĘKU, warsztaty projektowania i szycia – MAŁA ARTzona – SZKOŁA DIZAJNU, warsztaty podróżnicze – MAŁA ARTzona – MALI ODKRYWCY, warsztaty graficzne, taneczne, filmowe, recyklingowe i planszówkowe.

Kolejną propozycją są tematyczne warsztaty feryjne od 21 do 25 stycznia w godz. 9.00-15.00 w Klubie Kuźnia. Uczestnicy zajęć poznają bardzo dawne dzieje, m.in. starożytny Egipt, Grecję i Rzym. Będzie można wziąć udział w warsztatach archeologicznych, zatańczyć w afrykańskich rytmach, zagrać w antycznym teatrze – nic, co dawne i warte poznania nam nie umknie.

Od 21 do 25 stycznia w godz. 9.00 do 15.00 w Norwidzie dzieciaki będą miały możliwość zaglądnąć w wiele ciekawych, niedostępnych na co dzień miejsc, np. do kabiny kinooperatora czy na komisariat policji, gdzie będą czekały na nich niezwykłe zajęcia. Na warsztatach survivalu poznają takie urządzenia jak busola, telefon polowy, centrala telefoniczna i przenośna stacja meteorologiczna. W ofercie również warsztaty w Galerii Huta Sztuki oraz filmowe w Kinie Studyjnym Sfinks, a trwający karnawał dostarczy inspiracji do zajęć plastycznych i kreatywnych.

Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji na stronie internetowej: www.okn.edu.pl

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat