Podsumowanie Kongresu 22-23 października 2018

III Krakowski Kongres Turystyki Medycznej już za nami!

W dniach 22-23 października 2018 w Centrum Kongresowym ICE Kraków po raz trzeci spotkaliśmy się w szerokim gronie specjalistów i przedstawicieli związanych z szeroko pojętą branżą turystyki medycznej.

Podsumowanie Kongresu 22-23 października 2018
Fot. E. Marchewka

W ciągu dwóch dni 200 zarejestrowanych uczestników miało okazje wysłuchać 5 standardowych wykładów, wziąć udział w 3 warsztatach oraz przysłuchiwać się rozmowom specjalistów w trakcie 3 paneli tematycznych. Podczas całego Kongresu blisko 30 występujących miało okazje sięgnąć po mikrofon i podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie ruchu turystycznego motywowanego celami zdrowotnymi i medycznymi.

W gronie wszystkich prelegentów obecni byli wyjątkowi goście zza granicy m.in.: Igor Torskyy- założyciel i Wiceprezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Turystyki Medycznej (UAMT); Keith Pollard (UK)- redaktor naczelny czasopisma International Medical Travel Journal (IMTJ), Prezes Wykonawczy firmy LaingBuisson International; Mariam Ozod-Hamad- szef ds. Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania Jakością w firmie Vivantes International Medicine w Berlinie, członek niemieckiej Rady Ekspertów ds. Turystyki Medycznej. Ogromnym sukcesem okazała się również Sesja B2B z kontrahentami z Ukrainy organizowana przez Pana Mariusza Arenta na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej. Spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem a rozmowy prowadzone w specjalnie wydzielonej strefie trwały do ostatnich minut Kongresu. 

Raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować współorganizatorom wydarzenia, partnerom oraz wszystkim patronatom. Dzięki wsparciu oraz staraniom wszystkich stron możemy oficjalnie poinformować, że po raz kolejny Kongres odniósł ogromny sukces. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji wydarzenia.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Kongresu w zakładce GALERIA

pokaż metkę
Osoba publikująca: Justyna Bazia
Podmiot publikujący: Wydział Promocji i Turystyki
Zobacz także
POLECAMY