Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowska Karta Rodzinna – wybrano Partnerów Roku 2018

17 października 2018 r. w Teatrze Bagatela odbyła się Gala Partnerów Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm współpracujących z Urzędem Miasta Krakowa przy realizacji programu wspierającego rodziny wielodzietne, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, radni oraz rodziny.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Partnerzy Roku z rąk prezydenta miasta odebrali statuetki dla najlepszego partnera oraz podziękowania za współpracę. Wyboru Partnera Roku 2018 dokonuje kapituła konkursowa na podstawie kilku kryteriów – ankiet wypełnianych przez beneficjentów programu, oceny wysokości udzielanej zniżki/ulgi, jej popularności oraz udziału partnera w działaniach Gminy Miejskiej Kraków podejmowanych na rzecz krakowskich rodzin. W skład kapituły weszli przedstawiciele rodzin wielodzietnych, prezydenta miasta oraz radni.

 

Nagrody przyznano w sześciu kategoriach:

 

Kultura i rozrywka – Muzeum Lotnictwa Polskiego,

Sport, rekreacja i wypoczynek – Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino,

Oświata i wychowanie – Muzyka dla Smyka,

Zdrowie – Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.,

Gastronomia i sklepy – Spółdzielnia Handlowa Jubilat,   

Usługi – Bank Pekao.

Wydarzenie zostało uświetnione spektaklem Teatru Bagatela, komedią „Boeing, boeing – odlotowe narzeczone” w reżyserii Pawła Pitery. 

Program Krakowska Karta Rodzinna 3+ przeznaczony jest dla rodzin wielodzietnych. Funkcjonuje w Krakowie od 2012 r., najpierw była to Karta Rodzinna 4+, a od 2014 r. została rozszerzona o Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Zainteresowanie programem jest ogromne: do tej pory skorzystało z niej 5500 rodzin z 6200, co stanowi 90% uprawnionych.

Przy realizacji Karty współpracę z Miastem podjęło ponad 220 podmiotów gminnych oraz komercyjnych (rabaty oferowane są w ponad 400 miejscach) i grono to regularnie się powiększa. Na stronie www.kkr.krakow.pl znajduje się pełna lista partnerów Programu KKR3+, jest również wykaz zniżek.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat