Komunikacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zamknięcie ul. Lema w związku z Verva Street Racing 2018

W związku z organizacją imprezy „Verva Street Racing – 100 lat motoryzacji” na ulicy Stanisława Lema, w TAURON Arena Kraków oraz w parku Lotników Polskich, fragment ulicy Stanisława Lema  od al. Pokoju do ulicy Dąbskiej zostanie czasowo zamknięty. Ulica będzie zamknięta do niedzieli, 9 września, do godz. 23.59. W tym terminie prosimy o korzystanie z objazdów od ul. J. Meissnera, al. Jana Pawła II i al. Pokoju.

Fot. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu
Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu

W związku z zamknięciem ulicy Lema ZIKiT wprowadza następujące zmiany w sygnalizacjach świetlnych:

  • al. Pokoju - Lema - wyłączenie obsługi relacji skrętnych w prawo i w lewo z al. Pokoju oraz wyjazdu w Lema. Relacje te nie otrzymają sygnału zielonego na zmienionym programie co pozwoli na wygospodarowanie dodatkowego czasu dla pozostałych relacji (sygnalizacja będzie działać na zasadzie przejścia dla pieszych tylko);
  • Jana Pawła II - Lema - Meissnera - wyłączenie obsługi relacji skrętu w lewo w ul. Lema z al. Jana Pawła II oraz wyłączenie relacji skrętu w lewo z ul. Lema w Mogilską wraz z modyfikacją programu umożliwiającą maksymalizacje sygnałów zielonych dla relacji, na których ruch się zwiększy, lub będzie ograniczona przepustowość (np. ul. Meissnera). Sygnalizacja w tym celu będzie też pracować na programie izolowanym, aby minimalizować czas tracony w cyklu.

Informacja o zmianach w komunikacji zbiorowej na: kmkrakow.pl

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat