Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wakacyjne zwiedzanie TAURON Areny Kraków

6, 9, 13, 16, 20 i 27 sierpnia to kolejne terminy, w których będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny.

Fot. materiały prasowe

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków. Zejdą na płytę areny, na której w tym roku zagrały już takie zespoły i artyści jak Metallica, Deeche Mode, Iron Maiden, Pearl Jam, Deep Purple, Lenny Krawitz i Ozzy Osbourne oraz na której zostaną zbudowane sceny dla takich gwiazd jak Roger Waters, Paul McCartney, Elton John, Jack White, Havasi, Dawid Podsiadło i zespołów jak Thirty Seconds To Mars i A Perfect Circle.

Zwiedzający odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP, Małą Halę oraz pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez m.in. szatnie, z których w tym roku skorzystają m.in. zawodnicy biorący udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera oraz w Motocyklowych Mistrzostw Świata SuperEnduro.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8-16; pon.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8-16; pon.-pt.).

Najbliższe terminy zwiedzania to: 6 sierpnia (poniedziałek) – godz. 11 i 15; 9 sierpnia (czwartek) – godz. 11 i 15; 13 sierpnia (poniedziałek) – godz. 11 i 15; 16 sierpnia (czwartek) – godz. 11 i 15; 20 sierpnia (poniedziałek) – godz. 11 i 15; 27 sierpnia (poniedziałek) – godz. 11 i 15. Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny – telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8-16; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8-16; pon.-pt.).

Zwiedzanie jest płatne i odbywa się w grupach z przewodnikiem. Przed rezerwacją miejsc należy zapoznać się z regulaminem zwiedzania, który jest dostępny na stronie www.tauronarenakrakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-07-31
Data aktualizacji: 2018-07-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź