Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Family Run”, czyli rodzinne bieganie na Błoniach

Już po raz czwarty Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy zaprasza na rodzinne święto biegania „Family Run” na krakowskie Błonia. W trakcie biegowych zmagań, które odbędą się w niedzielę 27 maja, będzie można również uczestniczyć w grach i zabawach.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

W tym roku dzieci pobiegną w czterech kategoriach wiekowych na czterech dystansach: 300 m, 800 m, 1600 m i 2500 m. Rodzice będą musieli pokonać 2500 m, a dla chętnych przygotowano bieg na 5000 m. Na zakończenie imprezy odbędzie się także „Bieg boso”, który na starcie każdej z poprzednich edycji gromadził ponad 100 osób.

Biegi odbędą się na Błoniach w rejonie Cichego Kącika. Wszyscy uczestnicy otrzymają okolicznościową koszulkę, a na mecie będzie na nich czekał pamiątkowy medal. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają atrakcyjne nagrody.

Ponadto organizatorzy planują rozgrywki szachowe, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników poprzednich edycji. Zaplanowana jest także gra terenowa dla całych rodzin, chcących połączyć wysiłek fizyczny z umysłowym.

Szczegóły i zapisy na stronie internetowej KSOS.

Family run 2018

pokaż metkę
Autor: TOMASZ RÓG
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat