Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków gospodarzem IV Europejskiego Kongresu Samorządów!

Samorząd strategią dla przyszłości – to hasło IV Europejskiego Kongresu Samorządów, który odbędzie się w Krakowie w dniach 26-27 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków. IV EKS to kilkadziesiąt wydarzeń – paneli, bloków programowych, wykładów, prezentacji, warsztatów – podzielonych na siedem ścieżek tematycznych.

Fot. eks-krakow.pl
eks-krakow.pl

W tym roku Kraków po raz kolejny stanie się samorządową stolicą Europy. 2000 uczestników będzie dyskutować rozmawiać o kluczowych kwestiach gospodarczych i społecznych.

– Kraków jest najdynamiczniej rozwijającym się europejskim miastem w dziedzinie nowoczesnych usług. Nowe centra biznesowe czy badawczo-rozwojowe, które tak prężnie powstają w naszym mieście, są dowodem na to, że Kraków to właściwa destynacja biznesowa. A co za tym idzie właściwe miejsce dla organizacji prestiżowych międzynarodowych wydarzeń – mówi Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

Warto podkreślić, że tylko w 2017 roku, w Krakowie odbyło się ponad 5100 spotkań biznesowych, co stanowi aż 1/7 wszystkich spotkań zorganizowanych na terenie całej Polski (według raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report”).

Przyciąganie kolejnych nowych inwestycji z sektora nowoczesnych usług, stymulowanie rozwoju kreatywności i innowacyjności, rozwój infrastruktury komunikacyjnej, udział Krakowa w międzynarodowych wydarzeniach gwarantuje jego doskonałe przygotowanie do obsługi prestiżowych spotkań i konferencji.

Na tegoroczny Kongres miasto opracowało także, wzorem lat ubiegłych, własne ścieżki tematyczne z obszaru turystyki, samorządności gospodarczej oraz sektora usług nowoczesnych i start-upów.

Rejestracja i akredytacja na IV Europejski Kongres Samorządów odbywa się poprzez formularz elektroniczny na stronie: www.eks-krakow.pl

Zobacz więcej:

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat