Komunikat archiwalny

Zapraszamy na Krakowskie Dni Integracji

Konferencja dla pracowników i studentów szkół wyższych, warsztaty, dzień sportu oraz impreza wiosenna znalazły się w programie XI Krakowskich Dni Integracji, które potrwają w Krakowie od 16 do 20 kwietnia.

Zapraszamy na Krakowskie Dni Integracji
Fot. pixabay.com

Krakowskie Dni Integracji są imprezą cykliczną organizowaną przez krakowskie uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą, Krakowską Akademię, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II oraz Uniwersytet Rolniczy.

Głównym celem wydarzenia jest integracja oraz zwiększanie świadomości środowisk akademickich w zakresie funkcjonowania studentów z niepełnosprawnościami na uczelniach wyższych. Drugim – nie mniej ważnym – celem jest prezentacja dobrych praktyk oraz wymiana doświadczeń w wyrównywaniu szans w dostępie do edukacji studentów z niepełnosprawnościami.

W programie tegorocznych Dni Integracji przewidziano zarówno konferencję "Odpowiedzialne wsparcie, a zrównoważony rozwój", jak i liczne warsztaty, wydarzenia sportowe oraz spotkania integracyjne.

Więcej informacji o XI Krakowskich Dniach Integracji na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz także:

XI Krakowskie Dni Integracji

Pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA PUSTUŁKA
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także