Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zimowe ferie w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Kluby Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zapraszają na ferie zimowe. Dla dzieci, jak co roku zorganizowano bogaty i różnorodny program obfitujący w zajęcia edukacyjno-wychowawcze, naukowe, kulturalne i rekreacyjno-sportowe.

Wśród proponowanych wydarzeń znajdą się m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, zajęcia edukacyjno-artystyczne, warsztaty ceramiczne i teatralne. Podczas zajęć stacjonarnych na uczestników czekać będzie wiele gier i zabaw integracyjnych. Sporą część czasu uczestnicy spędzą poza Klubami, biorąc udział w seansach kinowych czy uczestnicząc w zajęciach sportowych. Swoich sił spróbują na lodowisku, basenie, w laser parku i na ściankach wspinaczkowych. Energetycznie i żywiołowo będzie w parku trampolin Go Jump czy w krakowskim centrum wspinaczkowym Avatar. Okazji do świetnej zabawy nie zabraknie podczas szaleństwa w Gibonie i w Klockolandzie.

Propozycja Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta to także spotkania z kulturą w różnej postaci: kino, przedstawienia teatralne, zwiedzanie wystaw m.in. w Muzeum Inżynierii Miejskiej czy Muzeum Żywych Motyli. Młodzi miłośnicy teatru zobaczą przedstawienia w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci lub wezmą udział w feriach tematycznych w Klubie Jędruś, poświęconych warsztatom teatralnym. Dla zagorzałych czytelników przewidziano warsztaty w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej na ul. Rajskiej. Natomiast nietypowe atrakcje szykują Kluby, planujące wyjście do Interaktywnego centrum odkrywania historii Polski i Polaków. W History Land dzieci poznają świat za sprawą miliona klocków LEGO. 

Do pełnej gamy rozrywek sportowo-warsztatowo-kulturalnych brakuje jeszcze wycieczki do fabryki cukierków oraz do gabinetu luster. Wszystko po to, aby ten zimowy, wolny od szkoły czas, kojarzył się najmłodszym ze wspaniałą przygodą.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.krakownh.pl

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-01-31
Data aktualizacji: 2018-01-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat