Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podgórze w ferie zimowe

Centrum Kultury Podgórza zaprasza wszystkich, którzy szukają pomysłów na to jak nie nudzić się zimą w mieście na zajęcia, w ramach „Akcji Zima 2018”! Udział jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

„Akcja Zima 2018” jest adresowana do uczniów szkół podstawowych. Każdego dnia ferii (od poniedziałku do piątku) w godz. 10.00-14.00 na dzieci czekać będą liczne atrakcje -od warsztatów plastycznych, przez wizyty w krakowskich muzeach, wspólne wyjścia do kręgielni, aż po bal karnawałowy, kukiełkowy teatrzyk i konkursy z nagrodami. Oczywiście nie zabraknie też aktywności na świeżym powietrzu – w programie znalazły się m.in. jazda na sankach w parku im. W. Bednarskiego oraz konkurs na najciekawszą śniegową rzeźbę.

Udział we wszystkich zajęciach  jest bezpłatny. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia są przyjmowane w Punkcie Informacyjnym CKP (ul. Sokolska 13, parter; tel. 12 656 36 70 wew. 30; info@ckpodgorza.pl lub edukacja@ckpodgorza.pl). Zapisy prowadzone są na pierwszy lub drugi tydzień ferii, bądź też na całe dwa tygodnie ferii. Zgłoszenia do udziału, w wybranych zajęciach będą przyjmowane tylko w wyjątkowych sytuacjach i w miarę wolnych miejsc.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.ckpodgorza.pl.

Więcej informacji [pdf].

ferie, dzieci, podgórze

 

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-01-31
Data aktualizacji: 2018-01-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat