Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie 2018 w NCK

Jak co roku Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na moc atrakcji przez dwa tygodnie ferii zimowych! Wśród propozycji: Festiwal Teatrów dla Dzieci, zajęcia rekreacyjne, taneczne, plastyczne i teatralne. 

Fot. nck.krakow.pl
nck.krakow.pl

Najmłodszych NCK zaprasza na Zimowe Figle Migle – czyli spotkania z bohaterami ulubionych kreskówek – tańcom, zadaniom plastycznym i kreatywnym nie będzie końca! Dla nieco starszych przygotowano TANECZNY MIX – układy choreograficzne z najpopularniejszych teledysków i do dźwięków prawdziwych hitów. Wszyscy b-boy’e i b-girls będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności w feryjnej odsłonie zajęć BREAK DANCE.

W ferie NCK przemieni się w prawdziwą fabrykę kreatywności! Do wyboru zajęcia: w pracowni graficznej (dla dzieci oraz warsztaty rodzinne), w pracowni ceramicznej (przede wszystkim ulubione „lepienie z gliny” ale także różne techniki plastyczne), warsztaty rysowania piaskiem oraz Warsztaty Edukacji Artystycznej.

Na wszystkich potrzebujących zastrzyku pozytywnej energii czekają instruktorzy zajęć fitness. Do wyboru: Coctail dance, aerobik, pilates, ZUMBA, Body Shape, gimnastyka dla seniorów 60+.

Najmłodszych pasjonatów teatru NCK zaprasza na zajęcia Teatru Ancymon, młodzież na zajęcia Młodzieżowego Teatru Empiryk, a dorosłych Teatru Ab Intra.

Najciekawszą propozycją NCK jest Festiwal Teatrów dla Dzieci, dwutygodniowe święto teatru dla najmłodszych. To unikatowe wydarzenie organizowane jest przez NCK od ponad 20 lat. W czasie tegorocznych ferii zimowych na scenie NCK pojawią się bohaterowie najpiękniejszych bajek świata m.in. Jaś i Małgosia, Calineczka i Brzydkie Kaczątko. Niezwykłe spektakle to nie wszystko. W ramach tegorocznego Festiwalu odbędą się warsztaty edukacyjne.

Przez całe ferie będzie czynne lodowisko – piruety i pokazowe wywrotki będzie można robić już od godziny 9. Na uczących się jeździć czekają pingwinki oraz konkurs, w którym do wygrania są łyżwy.

Harmonogramem zajęć [pdf]

Więcej informacji na stronie internetowej Nowohuckiego Centrum Kultury.

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-02-01
Data aktualizacji: 2018-02-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat