Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spędź ferie w MHK

Ferie zbliżają się do nas wielkimi krokami. To idealna okazja, aby spędzić je w twórczy, aktywny i przyjemny sposób. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa przygotowało bardzo ciekawy program dedykowany każdej grupie wiekowej.

Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, na pewno nie będą mogli narzekać na feryjną nudę! Muzeum przygotowało warsztaty, spacery, gry planszowe oraz zajęcia plastyczne.

Niezwykle ciekawe wydają się warsztaty „W poszukiwaniu krakowskiego koguta”, podczas których uczestnicy przekonają się, że w krakowskich legendach, tradycjach, a nawet sztuce różnych epok często pojawia się kogut. Najmłodsi w wieku 6-10 lat poznają ciekawą historię teatru lalkowego i różne sposoby animowania przedmiotów na scenie. A na koniec przygotowany zostanie spektakl lalkowy. Muzeum nie zapomniało również o miłośnikach gier planszowych. Uczestnicy będą mogli zagrać w „7. W obronie Lwowa” oraz „111: Alarm dla Warszawy”.

To tylko niewielka część atrakcji przygotowanych przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Więcej informacji TUTAJ. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo dla osób z wcześniej dokonaną rezerwacją.

Rezerwacje: Centrum Obsługi Zwiedzających Rynek Główny 1 lub mailowo: info@mhk.pl.

Zobacz:

pokaż metkę
Autor: IGA CHYLICKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-01-31
Data aktualizacji: 2018-02-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat