Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

O rozwoju Małopolski w Magistracie

Szansom i barierom dla rozwoju Małopolski poświęcona będzie konferencja, która odbędzie się w poniedziałek, 6 września w Magistracie. Przedsięwzięcie organizowane przez Urząd Marszałkowski jest elementem prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego „Nieograniczone możliwości – Małopolska 2020”.

W poniedziałek, 6 września w Magistracie odbędzie się konferencja pod nazwą „Potencjały, bariery i najważniejsze sprawy subregionu”. Jej organizatorem jest Urząd Marszałkowski, który prowadzi obecnie konsultacje w sprawie aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego „Nieograniczone możliwości – Małopolska 2020”.

Wśród gości, którzy zabiorą głos podczas konferencji będzie Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, który wygłosi referat na temat funkcji metropolitalnych Krakowa.

Konferencja „Potencjały, bariery i najważniejsze sprawy subregionu” rozpocznie się o godzinie 10. Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. (M).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ - Redakcja MPI
Podmiot publikujący: Kancelaria Prezydenta
Data publikacji: 2010-09-03
Data aktualizacji: 2010-09-03
Powrót

Zobacz także

Znajdź