Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Renata Przemyk z „Ya Hozną” w klubie Forty Kleparz

„Babę zesłał Bóg”, „Kochaj mnie jak wariat”, „Tańczę na stole” czy „Tortury” będzie można usłyszeć 26 listopada o godz. 19 w Krakowie. Klub muzyczny Forty Kleparz zaprasza na wyjątkowy koncert Renaty Przemyk, która powraca wraz ze swoja kultową płytą „Ya Hozna”.

Fot. materiały prasowe

Od czasu ukazania się na polskim rynku albumu „Ya Hozna” Renaty Przemyk minęło 27 lat. Płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to polane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z imagem artystki.

Drugiego maja bieżącego roku, w ramach Festiwalu „3-majówka” we Wrocławiu, miało miejsce historyczne wydarzenie - powrót Renaty Przemyk w glanach, z przebojami z pierwszej płyty! Zgromadzona tam widownia miała okazję bawić się przy utworach, na które fani czekali przez ponad 20 lat! Koncert spotkał się z entuzjazmem publiczności, wśród której znaleźli się pierwsi fani artystki, a ogromna energia płynąca z obu stron sceny, przyciągnęła także nowych słuchaczy!

Po tak gorącym przyjęciu, Renata z zespołem przygotowała dla swoich fanów specjalny projekt koncertowy, który oferuje ogromne emocje i powrót do przeszłości.

Bilety na koncert można kupić w klubie Forty Kleparz lub on-line: www.ebilet.pl lub www.biletyna.pl

Więcej informacji na stronie klubu Forty Kleparz.

Renata Przemyk.jpg

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-11-09
Data aktualizacji: 2017-11-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź