Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ruszył nabór do projektu „Młodzi niepełnosprawni – wzór aktywności zawodowej”

Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne w Krakowie zaprasza osoby od 15 do 29 roku życia do udziału w projekcie pt. „Młodzi niepełnosprawni – wzór aktywności zawodowej”. Celem projektu jest podniesienie zdolności do zatrudnienia osób niepełnosprawnych poprzez podniesienie ich kwalifikacji i kompetencji oraz nabycie doświadczenia zawodowego.

Organizatorzy zapraszają osoby niepełnosprawne do 29. roku życia, niepracujące, nieuczestniczące w kształceniu lub szkoleniu, zamieszkałe w Małopolsce. Uczestnicy projektu mogą liczyć na wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości, w tym doradztwo zawodowe, wsparcie psychologa i trenera zatrudnienia wspieranego, bony szkoleniowe oraz płatne staże zawodowe.

Więcej informacji w biurze projektu: Pensjonat U Pana Cogito, ul. Bałuckiego 6, Kraków, tel. 12 269 00 72, e-mail: stowarzyszenie@rodziny.info oraz na stronie internetowej projektu.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-07-26
Data aktualizacji: 2017-07-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź