Rada Miasta rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Radny Drewnicki interpeluje

Przy ulicy Padniewskiego w Czyżynach brakuje ogródka zabaw dla dzieci. Mówią o tym sami mieszkańcy, teraz mówi też radny Michał Drewnicki, który złożył w tej sprawie interpelację. Radny prosi prezydenta o rozważenie możliwości budowy w tej okolicy placyku, na którym bawić by się mogli najmłodsi mieszkańcy Dzielnicy XIV.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Radny Drewnicki prosi również o informację na temat tego na jakim etapie znajduje się zadanie związane z budową hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 85 na os. Złotego Wieku. Radny prosi o rozważenie budowy nowoczesnej hali sportowej z pełnowymiarowym boiskiem, by mogło służyć do rozgrywania nie tylko pojedynczych meczów, ale i całych turniejów. Radny uzasadnia swoją prośbę doskonałymi wynikami osiąganymi w piłce ręcznej przez uczniów szkoły. W poprzednich latach wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz Mistrzostwo Europy.

W swojej trzeciej interpelacji radny prosi o informacje związane z budową Parku Reduta. Chciałby wiedzieć z których stron planowane są wjazdy do parku, czy w stosunku do przedstawionej koncepcji budowy, pojawiły się jakieś zmiany oraz jaki jest stan prawny jednej z działek zlokalizowanej w sąsiedztwie parku.

Interpelacje radnych oraz odpowiedzi na nie dostępne są na stronie: www.bip.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: Błażej Siekierka
Osoba publikująca: KATARZYNA MALETA-MADEJSKA
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta i Dzielnic Krakowa
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat