Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Design w life science – spotkanie Klastra LifeScience Kraków

Klaster LifeScience Kraków serdecznie zaprasza  na spotkanie poświęcone tematyce designu w life science, które odbędzie się 20 lipca, w godz. 16:00 – 18:00, w Satori Cafe na ul. Józefa 25. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Fot. tookapic.com
tookapic.com

Jeżeli interesuje Państwa zagadnienie designu, pragniecie posłuchać o znaczeniu oraz możliwościach jego wykorzystania w pracy nad innowacjami, planujecie przy pomocy właściwego designu wprowadzić produkt na rynek, a dodatkowo jesteście otwarci na poznawanie nowych i zaskakujących rozwiązań – gorąco zachęcamy do rejestracji na wydarzenie.

Podczas jego trwania eksperci odpowiedzą  na wiele nurtujących pytań oraz pokażą jak można, stosując innowacyjne podejścia, skuteczniej rozwijać współpracę sektora nauki i biznesu przez realizację wspólnych działań i projektów.

Prelekcje wygłoszą:

Karolina Perrin, Anna Charko – „Ścieżka zdrowia: jak zaprojektować usługę zorientowaną na pacjenta?” | KarekDesign,

Edyta Giżycka – „Jak wprowadzać CHCIANE produkty na rynek?” | CTT CITTRU,

Marek Liskiewicz – „Rola projektanta wzornictwa przemysłowego w procesie wdrażania nowych produktów rynkowych” | Akademia Sztuk Pięknych.

Spotkanie adresowane jest głównie do osób, które planują lub prowadzą biznes w branży life science; studentów i absolwentów kierunków związanych z biologią, biotechnologią, farmacją i biomedycyną a także pracowników laboratoriów oraz jednostek naukowo – badawczych.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora.

Zapisy przyjmowane są za pomocą FORMULARZA

pokaż metkę
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat