Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy dzieci na zawody na stoku

W górach jeszcze jest śnieg, więc robimy żart wiośnie i w najbliższy weekend, 1 i 2 kwietnia na stacji narciarskiej Siepraw-Ski organizujemy zawody narciarskie i snowboardowe „Children’s Speed Event o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa” dla uczniów krakowskich szkół podstawowych. Jeszcze można zapisać się na miejscu, w dniu zawodów, w godz. od 8.00 do 9.00. Udział w rywalizacji jest bezpłatny. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, dyplomy i medale.

Fot. pixabay.com

„Children’s Speed Event o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa” jest przeznaczony głównie do uczniów czwartych i piątych klas krakowskich szkół podstawowych.
W wydarzeniu będą uczestniczyć także zawodnicy krakowskich klubów sportowych, rywalizujący w odrębnych kategoriach, aby osoby rozpoczynające przygodę ze sportami zimowymi, mogły przystąpić do profesjonalnej rywalizacji sportowej, podobnie jak ich doświadczeni koledzy.

Zawody będą rozgrywane na trasach dostosowanych do umiejętności uczestników (jedna trasa dla uczniów, jedna trasa dla zawodników klubów). Na pierwszy dzień zawodów zaplanowano rywalizację w dwóch konkurencjach narciarskich, a na drugi – w snowboardzie.  

Do rywalizacji może zgłosić się dowolna ilość uczestników. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Można jeszcze zapisać się osobiście w biurze zawodów, 1 kwietnia, od 8.00 do 9.00. Udział w rywalizacji jest bezpłatny.

Na zgłoszonych zawodników czeka dobra zabawa, wspaniała rywalizacja sportowa oraz posiłek regeneracyjny, a na najlepszych – nagrody, dyplomy, medale.

Organizatorem wydarzenia jest Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z realizatorem – firmą Elpida Marcin Suzin, numer telefonu: 604-507-788.

Więcej informacji w regulaminie wydarzenia.

 

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: TOMASZ STANKIEWICZ
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-04-01
Data aktualizacji: 2017-03-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź