Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Budżet Obywatelski: dajmy szansę pomysłom!

W zeszłym roku prawie co czwarty projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego dotyczył inwestycji drogowych i komunikacyjnych, a nieco mniej niż co piąty – edukacji. Przed nami jeszcze dwa spotkania tematyczne: dziś w Muzeum Historii Miasta Krakowa „Infrastrukturalne BO”, a w poniedziałek, 20 marca, „Edukacyjne BO”. Dajmy szansę pomysłom!

Spotkania tematyczne na temat Budżetu Obywatelskiego, sprofilowane pod kątem poszczególnych obszarów życia miasta, to świetna okazja do tego, żeby skonsultować swoje pomysły z ekspertami i nadać im ostateczny kształt. Warto przyjść na każdym etapie projektowania – zarówno z samą ideą, jak i z już napisanym, częściowo lub w całości, projektem.

Dziś o godz. 17.30 w sali Miedzianej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa mieszkańcy chcący złożyć projekt związany z szeroko rozumianym pojęciem infrastruktury będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami z ZIKiT-u oraz z oficerem rowerowym.

W poniedziałek, 20 marca, spotkanie w Miejskim Centrum Dialogu na ul. Brackiej 10, które rozpocznie się o godz. 17:00, będzie poświęcone edukacji. Jeśli więc macie pomysł na ciekawe przedsięwzięcie edukacyjne, kurs, szkolenie, lekcje – przykłady można by mnożyć – nie odkładajcie go na później.

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa 2017, banner

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-03-17
Data aktualizacji: 2017-03-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź