Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Sport, edukacja, infrastruktura – przekuj pomysł w projekt!

W marcu odbędą się jeszcze trzy spotkania tematyczne poświęcone tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa. Będzie na nich mowa o sporcie, infrastrukturze i edukacji – zachęcamy do udziału wszystkich krakowian, którzy chcieliby przedyskutować swoje pomysły lub skonsultować projekty ze specjalistami, którzy zajmują się daną dziedziną.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

14 marca o godz. 17.00 w sali Miedzianej Muzeum Historycznego Miasta Krakowa (Rynek Główny 35) zaplanowano spotkanie pod nazwą „Sportowe BO”. Obecni będą na nim pracownicy Zarządu Infrastruktury Sportowej i Wydziału Sportu UMK. To szansa, by pochylić się nad projektami związanymi z rozwojem kultury fizycznej czy budową małych i dużych obiektów sportowych.

Kolejne spotkanie – „Infrastrukturalne BO” – odbędzie się 17 marca o godz. 17.30 (również w sali Miedzianej MHK). Weźmie w nim udział także oficer rowerowy. Organizatorzy zapraszają krakowian, którzy mają pomysły na poprawę infrastruktury: chodników, dróg, przejść dla pieszych, ścieżek rowerowych, sygnalizacji świetlnej.

Cykl spotkań zakończy „Edukacyjne BO”, które odbędzie się 20 marca o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Dialogu przy ul. Brackiej 10. Skierowane jest do osób zainteresowanych edukacją najmłodszych krakowian.

 

Budżet Obywatelski Miasta Krakowa 2017, banner

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat