Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jesteś bezrobotny? Przyjdź na zajęcia do Leonardo

Klub Integracji Społecznej Fundacji „Leonardo” zaprasza na bezpłatne kursy edukacyjne, warsztaty oraz spotkania z doradcą zawodowym i innymi specjalistami. Oferta Klubu skierowana jest do osób bezrobotnych (bez prawa do zasiłku), mieszkających w Krakowie, niepobierających renty ani emerytury. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Fot. mat.prasowe
mat.prasowe

Kursy edukacyjne obejmują: język angielski, obsługę komputera (podstawy, MsOffice), prace biurowe, projektowanie stron WWW i podstawy fotografii z cyfrową obróbką zdjęć. Warsztaty dotyczą aktywnego poszukiwania pracy oraz rozwijania kompetencji społecznych. Uczestnicy mogą też skorzystać z porad specjalistów: doradcy zawodowego, psychologa i pracownika socjalnego.

Każdy uczestnik KIS „Leonardo” zobowiązany jest do realizacji obu rodzajów zajęć warsztatowych.

Informacji na temat uczestnictwa w Klubie można zasięgnąć w siedzibie Grodzkiego Urzędu Pracy, przy ul. Wąwozowej, w dniach w środę 22 lutego w godz. 9.00–12.00 (hol naprzeciwko wejścia głównego).

Klub Integracji Społecznej Fundacji „Leonardo” mieści się przy ul. Krakusa 8 i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–15.00. Tel. 12 263 00 88.
 

ADRES: ul. Krakusa 8, Kraków
pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat