Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Początek lutego w Bibliotece Kraków

Działająca od początku 2017 roku nowa instytucja kultury Biblioteka Kraków, powstała w wyniku połączenia czterech dotychczasowych sieci bibliotek miejskich, w lutym oferuje urozmaicony program wydarzeń oraz zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i udziału w wydarzeniach.

Spotkania literackie i głośne czytanie literatury, wystawy, kursy komputerowe dla seniorów, warsztaty rękodzieła, gry biblioteczne, zajęcia dla dzieci z elementami biblioterapii, zajęcia manualne i plastyczne, edukacyjne, literackie spotkania rodzinne – to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez Bibliotekę Kraków.

Spośród wielu propozycji warto zwrócić uwagę na spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki, konwersacje w języku angielskim dla dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa w Internecie, prezentacje poetyckie, w tym wierszy o miłości w interpretacji krakowskiej aktorki Hanny Bieluszko. Warto także wziąć udział w wykładzie o sztuce fotografii znanego nowohuckiego fotografika Adama Gryczyńskiego oraz edukacyjnym spotkaniu dla dzieci poświęconemu słowu z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Szczegółowy harmonogram wszystkich wydarzeń zaplanowanych w lutym w Bibliotece Kraków jest dostępny na stronie biblioteka.krakow.pl oraz na portalu krakowczyta.pl.

Biblioteka Kraków

pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2017-02-06
Data aktualizacji: 2017-02-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź