Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konkurs na logo „Akademii Przedszkolaka”

Pomysłowość w ujęciu tematu, walory artystyczne, estetyka pracy i możliwości wykorzystania projektu w druku – tymi kryteriami będą kierować się jurorzy przy wyborze loga programu sportowego „Akademia Przedszkolaka”. Do udziału w konkursie plastycznym zapraszamy wszystkie przedszkola, które w tym roku uczestniczą w programie „Akademia Przedszkolaka”. Prace można składać do 20 lutego do godz. 15.00.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Każda placówka może zgłosić jedną pracę plastyczną. Logo powinno trafnie oddawać sportowy charakter i wielodyscyplinowość programu „Akademia Przedszkolaka”, spełniając jednocześnie funkcję marketingową oraz informacyjną. To ważne, aby było funkcjonalne – w przyszłości ma znaleźć się na dyplomach i plakatach. Pracę należy wykonać techniką płaską: rysowanie, malowanie, technika collage itp.

Placówki zainteresowane uczestnictwem w konkursie prosimy o przesłanie prac pocztą na adres: Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa, al. Powstania Warszawskiego 10, 31-549 Kraków lub dostarczenie osobiście do siedziby wydziału do 20 lutego do godziny 15:00.

Komisja konkursowa wyłoni pierwsze, drugie i trzecie miejsce do 24 lutego. Dla laureatów konkursu (I – III miejsce) przewidziano nagrody w postaci dyplomów i sprzętu sportowego.

Przed przystąpieniem do konkursu bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem TUTAJ.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji, proszę kontaktować się z Justyną Chwedczuk-Gołdą (tel. 12 616-9408, e-mail: justyna.chwedczuk-golda@um.krakow.pl).

 

 

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat