Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rozpoczął się konkurs na zadanie publiczne pn. „Centrum Obywatelskie”

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski ogłosił otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację w latach 2017–2018 zadania publicznego pn. „Centrum Obywatelskie”. Podmiotem odpowiedzialnym za realizację konkursu jest Wydział Spraw Społecznych UMK.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Planowana wysokość środków publicznych na realizację powyższego zadania to 700 000 zł, z czego 350 000 zł w roku 2017 i tyle samo w roku 2018.

Miejsce realizacji zadania to pomieszczenia o łącznej powierzchni 172,49 m2 znajdujące się na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie, ul. Reymonta 20, wyposażone w meble biurowe, sprzęt komputerowy i router.

Termin realizacji zadania publicznego określono na: 2 stycznia 2017 r. – 31 grudnia 2018 r.

Centrum Obywatelskie powinno zwiększać skuteczność NGO i grup nieformalnych w realizacji ich misji oraz zwiększać zaangażowanie obywatelskie mieszkańców Krakowa poprzez m.in. działania edukacyjne i wspierające, animację współpracy, sieciowanie i budowanie partnerstw, animację lokalnej aktywności mieszkańców/grup nieformalnych/NGO, działania informacyjno-promocyjne, pośrednictwo wolontariatu, udostępnianie i wynajem powierzchni, realizację zadań wynikających z Programu Współpracy na rok 2017 GMK z organizacjami pozarządowymi.

Termin składania ofert na realizację zadania publicznego upływa 14 listopada 2016 r. o godz. 15.00.

Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w ogłoszeniu w BIP.

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat