Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Wczoraj rozpoczęło się XXVI Forum Ekonomiczne w Krynicy. Jak co roku nie może na nim zabraknąć Krakowa. Wczoraj Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski uczestniczył w uroczystej Gali wręczenia nagród XXVI Forum Ekonomicznego, a dzisiaj odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony sukcesowi branży outsourcingowej w Krakowie.

Fot. PAWEŁ KRAWCZYK
PAWEŁ KRAWCZYK

Kraków staje się środkowoeuropejską stolicą międzynarodowego biznesu usług. To według rankingów najlepsza europejska lokalizacja dla korporacji z sektora BPO, SSC, IT i R&D. W branży pracuje pod Wawelem już 51 tys. osób, drugie tyle zatrudnionych jest w tradycyjnych korporacjach. Czy Kraków przyciąga talenty? Gdzie jest sufit? Kiedy możliwości Krakowa w przyciągania zagranicznego kapitału zaczną się wyczerpywać? Co zagraża rozwojowi międzynarodowych korporacji w Krakowie? Czy duże firmy nie przeniosą się do mniejszych (i tańszych) polskich miast, lub za wschodnią granicę? – na te pytania odpowiedzą paneliści: Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, Agnieszka Kula-Borsuk, Prezes Zarządu, AirLiquide Polska sp. z o.o., Gregory Apostolakis, Centre Director and GBM Site Head, HSBC Operations, Services and Technology, Joanna Bensz, Dyrektor Zarządzający, CH2M HILL POLSKA LTD. Dyskusję poprowadzi Wojciech Pelowski, dziennikarz Gazety Wyborczej i Wyborczej.biz.

Sukces biznesu w Krakowie. Czy centra usług biznesowych mogą być receptą na trwały rozwój gospodarczy? Jeśli nie outsourcing, to co?

7 września (środa)

Godz. 14:25 – 15:25

Miejsce: Sala Kraków (pawilon przy Starym Domu Zdrojowym)

pokaż metkę
Autor: DOMINIKA BIESIADA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat