Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Głosowanie na Budżet Obywatelski wydłuży się o jeden dzień

Do 1 lipca włącznie zostanie przedłużone głosowanie na projekty w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Krakowa – taką decyzję podjęto, aby zrekompensować mieszkańcom przerwę w dostępie do platformy głosowania, spowodowaną awarią serwera.

21 czerwca doszło do awarii serwera spowodowanej fizyczną usterką w klastrze serwerów, na których zlokalizowana jest usługa hostingowa dla aplikacji do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Przerwa w dostępie do platformy głosowania trwała w godzinach 9:00–14:00. W związku z powyższym podjęto decyzję o przedłużeniu głosowania o jeden dzień (pierwotnie miało ono trwać do 30 czerwca).

Jednocześnie, w odpowiedzi na pytania dotyczące zmniejszenia się liczby osób głosujących na projekt, Miejski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych informuje, że aktualnie wyświetlana jest liczba osób, które już zakończyły proces głosowania i oddały rzeczywisty głos na projekty, zatwierdzając swój głos w trzecim etapie głosowania. Poprzednia liczba była informacją o osobach, które aktualnie "głosują" na projekt, ale nie zakończyły głosowania poprzez akceptację swojego wyboru w etapie trzecim.

Przypominamy, że aby głosy były oddane prawidłowo, należy w etapie trzecim głosowania potwierdzić swój wybór, wciskając przycisk "Potwierdzam swój wybór".

ZOBACZ TAKŻE: Budżet obywatelski: już ponad 3 tysiące krakowian oddało swój głos

 

pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-06-22
Data aktualizacji: 2016-06-22
Powrót

Zobacz także

Znajdź