Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jaka przyszłość czeka Aleje Trzech Wieszczów?

We wtorek (14 czerwca) o 17.30 w sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbędzie się spotkanie w ramach Forum Mobilności, poświęcone wizji rozwoju Alei Trzech Wieszczów.

Fot. Tomasz Stankiewicz / krakow.pl
Tomasz Stankiewicz / krakow.pl

Dyskusja na temat przyszłego kształtu Alei i przyległych do nich przestrzeni publicznych trwa od kilku lat. W trakcie spotkania będzie można obejrzeć prezentację rozwiązań komunikacyjnych i urbanistycznych. Potem odbędzie się dyskusja na ten temat, na podstawie której opracowany zostanie raport.

Propozycje rozwiązań komunikacyjnych są wynikiem prac specjalistów z Zakładu Systemów Komunikacyjnych i Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej oraz studentów z Koła Naukowego Systemów Komunikacyjnych PK, Wydziału Architektury PK i Koła Naukowego „Wiraż” podczas warsztatów transportowo-urbanistycznych pn. „Aleje Trzech Wieszczów 2.0”.

Organizatorami spotkania są Gmina Miejska Kraków, Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu, Zakład Systemów Komunikacyjnych Politechniki Krakowskiej, Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych PK i Mobility HUB.

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-06-13
Data aktualizacji: 2016-06-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat