Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Szukasz pracy? Przyjdź na targi pracy Career Expo w Krakowie

Dziś (12 kwietnia, wtorek) o godz. 10:00 Centrum Kongresowe ICE Kraków otworzy swoje drzwi przed wszystkimi, którzy aktywnie poszukują zatrudnienia lub chcą rozwinąć swoje kompetencje osobiste. Podczas tej edycji targi pracy Career EXPO prezentują bogaty program bezpłatnych szkoleń, prelekcji znanych gości i spotkań, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Partnerami strategicznymi wiosennych targów Career EXPO zostali Nokia, Samsung, Volvo i Infor. Z przedstawicielami tych i kilkudziesięciu innych firm m.in. z branży IT, finansowej, inżynieryjnej, BPO/SSC, FMCG, marketingowej, logistycznej lub obsługi klienta, będzie można spotkać się podczas targów w Krakowie. Część z nich, jak np. Delphi Poland, NOKIA Centrum Badawczo-Rozwojowe w Krakowie, czy SPERASOFT, bierze udział w tzw. Szybkiej Rekrutacji, co otwiera przed kandydatami możliwość zrekrutowania się na niektóre stanowiska bezpośrednio na targach. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl/rejestracja/krakow, a po zalogowaniu do swojego profilu, wybrać interesującą nas firmę i umówić się na rozmowę.

Ale Career EXPO to nie tylko praca. Organizatorom przyświeca idea propagowania świadomego kształtowania kariery już na samym jej początku, a także permanentnego rozwoju osobistego. Dlatego też odwiedzający mają możliwość zapisania się na liczne darmowe szkolenia z doświadczonymi prowadzącymi m.in. z Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego lub Akademii Przemawiania Golden Speech, którzy zdradzą metody skutecznego kreowania własnej marki i ścieżki zawodowej. Ci, którzy mają problem z efektywnym zarządzaniem czasem w pracy, powinni natomiast wybrać się na szkolenie prowadzone przez znaną psycholog i autorkę popularnego bloga Edytę Zając. Lista szkoleń dostępna jest na https://careerexpo.pl/szkolenia.

Atrakcji nie zabraknie również na scenie Career EXPO, gdzie obok inspirujących rozmów z praktykami biznesu, odbędą się prelekcje popularnych osób ze świata sportu, muzyki, kultury i nowych mediów. Swoją obecność potwierdziła już Natalia Maczek założycielka marki odzieżowej MISBHV, cieszącej się rosnącą popularnością na całym świecie, a także znany polski coach i trener Rafał Żak, który podczas swojego występu zdradzi: “Jak ograć rekrutera?”. Z kolei marka PAWO przygotowała dla uczestników wystąpienie o tym, jak ważną rolę w wywieraniu pierwszego wrażenia i budowaniu naszego wizerunku odgrywa odpowiedni strój.

W programie targów znalazły się również cztery debaty, których tematyka dotyka kwestii związanych z trudną sztuką podejmowania kluczowych decyzji na drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego, a także, co jest nowością w tym roku, konsekwencji i możliwości, jakie niesie za sobą rewolucja cyfrowa. Do rozmowy dołączą m.in. Tomasz Salamon Fund Accounting Unit Manager, Vice President State Street, Jolanta Gantkowska Dyrektor Zarządzający w Polsce Alexander Mann Solutions, a także Tomasz Rybczak Prezes Zarządu Slovnaft Polska.

Udział w targach jest darmowy, podobnie jak uczestnictwo we wszystkich punktach programu. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na careerexpo.pl/targi-pracy/krakow.

pokaż metkę
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2016-04-11
Data aktualizacji: 2016-04-12
Powrót

Zobacz także

Znajdź