Nasze miasto rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Cała Strefa Płatnego Parkowania w jednolitej szacie graficznej

Odświeżona mapa Strefy Płatnego Parkowania znalazła się nie tylko na stronie spółki Miejska Infrastruktura, ale także w sklepie internetowym. To tylko niektóre z ostatnich działań, których celem jest ujednolicenie graficzne krakowskiej strefy.

Nowa mapa Strefy Płatnego Parkowania jest przede wszystkim atrakcyjna wizualnie, opracowana z zachowaniem spójnej kolorystyki oraz bardziej funkcjonalna. - Pozwala na powiększenie poszczególnych podstref,  czyli dostarcza więcej szczegółów oglądanego obszaru np.  nazwy ulic, które się w nim znajdują – mówi Piotr Kącki, prezes Miejskiej Infrastruktury.

Nowy wygląd zyskała mapa na stronie sklepu internetowego eabonamenty. Przy okazji odświeżone zostało logo platformy do sprzedaży abonamentów, usługi bardzo popularnej wśród kierowców. Warto wiedzieć, że sklep internetowy ma 13,5 tys. stałych użytkowników, a cała strefa liczy ok.  24,7 tys. miejsc postojowych.

Stworzenie mapy strefy stanowi zwieńczenie działań dotychczas podejmowanych przez spółkę mających na celu ujednolicenie jej wizerunku.
 

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący:
Data publikacji: 2016-02-09
Data aktualizacji: 2016-02-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź