Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Nowa strona Grodzkiego Urzędu Pracy

Grodzki Urząd Pracy posiada nową stronę internetową. Strona jest bardziej czytelna i otrzymała nowoczesny, przyjazny dla internautów wygląd, dzięki czemu osoby poszukające ofert pracy czy stażu oraz pracodawcy mają ułatwione zadanie przy poruszaniu się po poszczególnych działach. Zapraszamy na www.gupkrakow.pl.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Nowa strona internetowa została opracowana na podstawie wytycznych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w celu dostosowania oraz ujednolicenia zawartości informacyjnej i wyglądu graficznego stron internetowych powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w skali kraju oraz przystosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Portal posiada nową szatę graficzną i nowe menu główne składające się z sześciu głównych „obszarów tematycznych”: „Formy aktywizacji”, „Oferty pracy”, „Usługi elektroniczne”, „Dla bezrobotnych  poszukujących pracy”, „Dla pracodawców i przedsiębiorców”, „Urząd Pracy”.

W nowej stronie internetowej zwrócono większą uwagę na informację dotyczącą usług elektronicznych dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Witryna zawiera hiperłącza do usług elektronicznych, którymi obecnie dysponuje Urząd.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat