Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spotkajmy się w Krakowie – EXPO REAL 2015

Od 5 do 7 października Kraków bierze udział w prestiżowych targach Expo Real w Monachium, prezentując miejską ofertę inwestycyjną. Stoisko Krakowa, o powierzchni ponad 80 m² utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce z wykorzystaniem narzędzi i efektów multimedialnych ukazujących potencjał gospodarczy miasta.

Goście mogą zapoznać się z ofertą inwestycyjną Krakowa, na którą składa się 13 nieruchomości o zróżnicowanych funkcjach i potencjale. Wśród propozycji znaleźć można nieruchomości pod zabudowę usługową: ul. Radzikowskiego, ul. Powstańców, ul. Tischnera, ul. Ks. Józefa i ul. Zamoyskiego. Pod rozwagę inwestorów trafiła także kamienica przy Małym Rynku 5. W kontekście projektów rewitalizacyjnych, dostępne są krakowskie forty: Batowice, Mistrzejowice i Prokocim. Inwestorzy mają także szansę zapoznać się z całościową wizją zmian w Nowej Hucie,  a w szczególności z projektem Kraków Nowa Huta Przyszłości. 
 
Na targach w Monachium, projekty inwestycyjne, idą w parze z projektami w zakresie inteligentnych rozwiązań. Odwiedzający krakowskie stoisko, mogą zapoznać się z realizowanymi przedsięwzięciami w tym zakresie. EXPO REAL to także świetne miejsce, by pokazać, że Kraków wytyczył sobie jasny cel w kontekście rozwoju gospodarczego i konsekwentnie go realizuje. Podczas tegorocznych targów przedstawiciel miasta wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. „Attracting New Investors to Urban Development in mid-sized cities”, przedstawiając Kraków jako miasto z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i innowacyjnym.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-10-06
Data aktualizacji: 2015-10-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź