Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Velo-wycieczki na miejskim rowerze

Przed nami kolejne przejażdżki po Krakowie dla użytkowników miejskiej wypożyczalni rowerów KMK Bike. W najbliższym czasie velo-wycieczki odbędą się 22 i 30 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!

Kontrapasy, śluzy rowerowe, pasy filtrujące, pasy dla rowerów, strefy uspokojonego ruchu. Te wszystkie elementy nowej infrastruktury rowerowej w Krakowie poznają uczestnicy w trakcie organizowanych przez Miasto Kraków velo-wycieczek. Prowadzącymi będą świetnie przygotowani członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów. Wycieczki będą też okazją do zapoznania się z przepisami ruchu drogowego dotyczącymi rowerzystów.

 Przed nami kolejne przejażdżki. Następną zaplanowano na 22 sierpnia (o godz. 15:00, miejsce zbiórki: przy Błoniach, u zbiegu al. 3 Maja i al. Marszałka Ferdynanda Focha, naprzeciwko Muzeum Narodowego) i 30 sierpnia (o godz. 11:00, miejsce zbiórki przy Kładce Bernatka od strony Podgórza, u zbiegu ulic Brodzińskiego i Nadwiślańskiej).

Ilość miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub pod numerem telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30). Prosimy o dopisek WYCIECZKA KMR w tytule maila.

Zgłoszenia na wycieczkę, która odbędzie się 16 sierpnia przyjmowane są do 13 sierpnia. Na kolejne przejażdżki można się zgłaszać w następujących terminach: do 19 sierpnia na wycieczkę zaplanowaną na 22 sierpnia, do 27 sierpnia, na wycieczkę zaplanowaną na 30 sierpnia. W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych zgłaszanych uczestników: imię i nazwisko, adres e-mailowy i/lub numer telefonu oraz rozmiar koszulki T-shirt (XS, S, M, L, X, XXL). Wszyscy uczestnicy wycieczki na jej zakończenie otrzymają zestaw upominków. Podanie numeru telefonu nie jest obowiązkowe, ale z pewnością ułatwi i przyspieszy ewentualny kontakt.

Wycieczki organizowane są przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach unijnego projektu VeloCitta. Prowadzącymi wycieczkę będą świetnie przygotowani członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Kolejne Velo-wycieczki planowane są już we wrześniu!

REGULAMIN


pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-08-05
Data aktualizacji: 2015-08-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź