Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Krakowskie top atrakcje w finale!

Dzięki głosom internautów Miasto Kraków, Wawel, Katedra na Wawelu oraz Ogród Doświadczeń znalazły się w finale ogólnopolskiego plebiscytu Top Atrakcje 2015, organizowanego przez portal PolskieSzlaki.pl. Tak jak podczas eliminacji, również w finale zwycięzców poszczególnych kategorii wyłonią internauci. Głosować można tylko do 15 maja!

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok. Aktualna edycja to już czwarta odsłona konkursu, w której internauci wyłonią turystyczne hity Polski na 2015 rok. W plebiscycie wyróżniono pięć głównych kategorii – Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Obiekty sakralne i Krajobrazy.

– Dodatkowym celem konkursu „Top atrakcje" jest wybudzenie internautów z zimowego letargu i zachęcenie ich do tego, aby sezon turystyczny 2015 rozpoczęli już teraz! – mówi Anna Piernikarczyk, redaktorka portalu PolskieSzlaki.pl.

Głosowanie finałowe potrwa do 15 maja. Głosować możne każdy internauta, bez dodatkowej rejestracji. Można to zrobić pod adresem: www.topatrakcje.pl. Na wszystkich głosujących czekają atrakcyjne nagrody.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-04-29
Data aktualizacji: 2015-04-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź