Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Letni Festiwal Teatrów STeN

W dniach 17-29 sierpnia odbywa się w Krakowie Letni Festiwal Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN. Prezentowane będą spektakle powstałe w kręgu skupionych wokół Stowarzyszenia Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN w Krakowie.

Spektakle prezentowane będą w trzech miejscach – na Politechnice Krakowskiej na scenie Teatru Zależnego, w Teatrze Barakah oraz w ogrodach Willi Decjusza. Zróżnicowany repertuar będzie niewątpliwą atrakcją III Lata Teatralnego - od spektakli inspirowanych malarstwem ("Cyrki i ceremonie" i "Święto głupców czyli walka karnawału z postem"), spektakle inspirowane klasyką ("Jarmark cudów", "Papkin i inni", "Tylko Ofelia" Niny Repetowskiej), inscenizacje dramaturgii współczesnej (przedstawienia prezentowane w Teatrze Barakah), happeningi ("Teatralny Hyde Park" Ziuty Zającówny), spektakle muzyczne ("Rewia w Ciotkogrodzie”), monodramy Marka Sawickiego i Zbigniewa Kozłowskiego, aż po spektakle dla dzieci. W ramach festiwalu odbędą się również warsztaty teatralne „Ciało i wyobraźnia w mówieniu” prowadzone przez Ziutę Zającównę. Warsztaty odbywać się będą od 17 do 19 sierpnia w Klubie Garnizonowym.

Więcej informacji oraz szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na stronie internetowej pod adresem www.stenkrakow.pl (PW, JD).

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK - Redakcja MPI
Podmiot publikujący: Kancelaria Prezydenta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat