Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Masowy Przejazd Rowerowy już w sobotę!

Zamiast piątkowych Mas Krytycznych, sobotnie Masowe Przejazdy Rowerowe. Pierwsze takie wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia. Start o 12.00 z Rynku Głównego.

Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa zapraszają na pierwszy Masowy Przejazd Rowerowy. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu STARS, który jest realizowany przez Urząd Miasta Krakowa. Do udziału zostały zaproszone wszystkie 24 szkoły uczestniczące w projekcie.

Przejazd odbędzie się 25 kwietnia w sobotę. Start o godzinie 12:00 z Rynku Głównego, spod pomnika Adama Mickiewicza. Przejazd będzie zabezpieczony na trasie od Rynku Głównego do TAURON Kraków Areny przez Policję i wolontariuszy ze Stowarzyszenia KMR. Podczas przejazdu opiekę nad dzieckiem sprawują jego rodzice lub opiekunowie prawni.

W sobotnim Masowym Przejeździe Rowerowym udział zapowiedziała też ekipa „Wkręć się w autyzm", która w rowerowy sposób chce zakończyć „Miesiąc wiedzy na temat autyzmu". Zapraszamy wszystkich do ubrania się na niebiesko!

Więcej informacji: www.kmr.org.pl.

mapka

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-04-20
Data aktualizacji: 2015-04-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź