Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków nagrodzony w Warszawie!

Magdalena Sroka, Zastępca Prezydenta Krakowa ds. Kultury i Promocji Miasta zdobyła nagrodę w prestiżowym branżowym konkursie Meeting Planner Power Awards w kategorii OPEN, zaś Małgorzata Przygórska-Skowron, kierownik Krakow Convention Bureau, w kategorii Convention. Nagrodą wyróżniono także ICE Kraków - Congress Centre. Meeting Planner Power Awards to jeden z najważniejszych konkursów przemysłu spotkań w Polsce. Gratulujemy!

Przypomnijmy, plebiscyt MP Power 12 promuje ludzi i organizacje, których siła przebicia ma znaczący wpływ na kształt i rozwój rynku spotkań w danym roku.

Magdalena Sroka otrzymała nagrodę w kategorii Open, która przyznawana jest przedstawicielom firmy, instytucji, stowarzyszeń lub urzędów, niezwiązanym w żaden bezpośredni sposób z branżą eventową, niezlecającym ani nierealizującym projektów z zakresu branży eventowej, ale działającym na jej rzecz i poprzez swoje poparcie popularyzującym wartość narzędzi z należących do sektora MICE.

Krakow Convention Bureau od 2004 roku działa w strukturach Gminy Miejskiej Kraków – Urzędu Miasta Krakowa, jego kierownikiem jest Małgorzata Przygórska-Skowron. Zajmuje się m.in. pozyskiwaniem nowych spotkań i wydarzeń biznesowych, uczestniczy w międzynarodowych imprezach targowych promujacych nasze miasto oraz utrzymuje stałe kontakty z przedsiębiorcami branży spotkań, organizacjami związanymi z turystyką biznesową i środowiskiem naukowym, w kraju i na arenie międzynarodowej.

Krakowskie Centrum Kongresowe ICE, tylko podczas pierwszego kwartału swojej działalności odwiedziło już ponad 60 tysięcy osób i odobyło się tutaj 51 wydarzeń i prestiżowych imprez. Mimo, że ICE działa zaledwie od października 2014 r., w pełni zasługuje już na miano kulturalnej i biznesowej wizytówki Krakowa.

Warto także dodać, że Poland Business Run, chatytatywna impreza organizowana przez Fundację Jaśka Meli "Poza Horyzonty", otrzymała statuetkę MP Power Awards w kategorii Best CSR Event. Współorganizatorem biegu biznesowego jest Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Finałowa gala MP Power Awards odbyła się 20 marca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

 

pokaż metkę
Autor: PAULINA POLAK
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-03-22
Data aktualizacji: 2015-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź