Kultura rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Głosujmy na krakowskie top atrakcje!

Nasze atrakcje turystyczne znowu zostały docenione! Miasto Kraków, Wawel, Katedra na Wawelu, Ogród Doświadczeń oraz Wioski Świata zostały nominowane w plebiscycie Top Atrakcje 2015, organizowanym przez portal PolskieSzlaki.pl. Jego zwycięzców wyłonią internauci. Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu, aby to krakowskie atrakcje znalazły się w finale konkursu!

Top Atrakcje to plebiscyt najlepszych atrakcji turystycznych w Polsce na dany rok. Trwa czwarta edycja konkursu, w której internauci wyłonią turystyczne hity Polski na 2015 rok.

– Dodatkowym celem plebiscytu jest wybudzenie internautów z zimowego letargu i zachęcenie ich do tego, aby sezon turystyczny 2015 rozpoczęli już teraz! – zapewnia Anna Piernikarczyk, redaktorka portalu PolskieSzlaki.pl.

Głosowanie finałowe potrwa do 15 maja. Głosować możne każdy internauta, bez rejestracji. Na głosujących w finale będą czekały atrakcyjne nagrody.

W plebiscycie wyróżniono pięć głównych kategorii – Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Obiekty sakralne i Krajobrazy. Wśród kandydatów znalazły się znane atrakcje Krakowa: Wawel, Katedra na Wawelu, Ogród Doświadczeń oraz Wioski Świata. Wyróżnione zostało też samo Miasto Kraków.

Głosujmy na nasze miasto, aby to krakowskie atrakcje stały się najchętniej wybieranymi polskimi obiektami podczas letnich wyjazdów! Można to zrobić pod adresem: www.topatrakcje.pl.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2015-03-31
Data aktualizacji: 2015-03-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź