Odwiedź Kraków rozwiń menu

Polityka zrównoważonej turystyki rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Promocja Krakowa na rynkach zagranicznych w 2015 roku

W nadchodzącym roku Krakow Convention Bureau kontynuuje promocję miasta na rynkach zagranicznych. Krakowa nie zabraknie na targach turystyki biznesowej oraz wartościowych prezentacjach i workshop'ach.

Targi turystyki biznesowej na gruncie europejskim odbywają się dwa razy w roku – w maju we Frankfurcie oraz w listopadzie w Barcelonie. Na tych dwóch sztandarowych wydarzeniach nie zabraknie zespołu KCB. Po raz pierwszy pojawimy się także na targach IMEX America w Las Vegas. Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie Krakowem wśród amerykańskich organizatorów spotkań.

Poza targami miasto będziemy reprezentować także na dwóch wydarzeniach Meetin&Incentive Forum w St Julian's i Wiedniu. M&I Forum to okazja do spotkań z wyselekcjonowanymi dostawcami usług dla branży MICE z całego świata. Z naszego doświadczenia wynika, że podczas M&I Forum odbywa się około 60 spotkań. O wysokim poziomie wydarzenia świadczy fakt, że w lutym wszystkie miejsca na letnią edycję w Edynburgu były już wyprzedane.

Na rynku brytyjskim Kraków promowany będzie po raz pierwszy w ramach The Meetings Show Londyn. Wydarzenie to z roku na rok przyciąga coraz większą liczb wystawców i odwiedzających, stanowiąc dużą konkurencję dla targów CONFEX.

W ramach promocji na rynku francuskojęzycznym w marcu stoisko Krakowa zagości na targach Meedex w Paryżu, dodatkowo w Brukseli wspólnie z Poland Convention Bureau będziemy prezentować Kraków wybranym planistom z rynku belgijskiego. W ramach Stockholm Travel B2B Business Edition pracownicy KCB przedstawią ofertę naszego miasta szwedzkim specjalistom branży MICE.

Mając na uwadze nowe inwestycje oraz bogatą ofertę miasta liczymy, że udział w międzynarodowych targach i imprezach branżowych wzmocni pozycję Krakowa na międzynarodowej mapie przemysłu spotkań.

pokaż metkę
Autor: MONIKA POPIOŁEK
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący:
Data publikacji: 2015-03-06
Data aktualizacji: 2015-03-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź