Odwiedź Kraków rozwiń menu

Polityka zrównoważonej turystyki rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Japończyk zwycięzcą konkursu MPK

Znamy zwycięzców konkursu fotograficznego „Świąteczny tramwaj na ulicach miasta Krakowa", który MPK SA zorganizowało w grudniu ubiegłego roku. Najwięcej głosów otrzymało zdjęcie, które zrobił i przesłał do krakowskiego przewoźnika Hiroshi Kurotaki.

Jego zdjęcie polubiło na profilu MPK SA na Facebooku ponad 150 osób. Jako zwycięzca będzie miał możliwość indywidualnego zwiedzania zajezdni tramwajowej w Podgórzu w wybranym przez siebie terminie oraz otrzyma książkę „Krakowskie tramwaje na kartkach pocztowych".

Drugie miejsce w konkursie zajęło zdjęcie Jolanty Żylskiej, a trzecie miejsce pod względem liczby otrzymanych głosów zajęło zdjęcie nadesłane przez Marcina Zagórnego. Kolejne miejsca zajęły zdjęcia Justyny Rydzewskiej i Piotra Olesiaka.

Przypomnijmy, że o zwycięstwie w konkursie decydowały głosy użytkowników profilu MPK SA na Facebooku. Wygrywał ten, kogo zdjęcie otrzymało najwięcej kliknięć „Lubię to". Na 10 najlepszych zdjęć, wybranych spośród kilkudziesięciu przesłanych do MPK SA, można było głosować od 21 do 29 stycznia.

Konkurs rozpoczął się 10 grudnia 2014 roku i polegał na zrobieniu i przesłaniu do MPK SA najciekawszego zdjęcia specjalnie oświetlonego czerwonego tramwaju, który kursował po krakowskich ulicach od 6 do 31 grudnia 2014 roku.

pokaż metkę
Autor: Jan Machowski
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2015-01-30
Data aktualizacji: 2015-01-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź