Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Lato z Muzeum Krakowa

Lato z Muzeum Krakowa

2020-07-07

Chcesz poznać historię swojego miasta, tajniki obrony grodu Kraka, historię budowy schronów w Nowej Hucie czy odkryć nowe spacerowe szlaki? Spędź wakacje z Muzeum Krakowa - weź udział w atrakcyjnym programie letnich warsztatów plastycznych i spacerów dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

„Ćwicz w zieleni” w krakowskich parkach

„Ćwicz w zieleni” w krakowskich parkach

2020-07-07

W zdrowym ciele zdrowy duch. Wszyscy wiemy, że kontakt z naturą jest ważny, szczególnie w obecnej sytuacji, a ćwiczenia w zieleni łączą dwa aspekty – kontakt z naturą i poprawę kondycji, nie tylko fizycznej, ale również psychicznej. Zarząd Zieleni Miejskiej zaprasza na zajęcia z cyklu „Ćwicz w zieleni” do parków: Jordana, Krowoderskiego, Lotników Polskich, Wyspiańskiego i nad Zalew Nowohucki.

Lato w MIG! – otwórz oczy na teatr

Lato w MIG! – otwórz oczy na teatr

2020-07-06

Trwają zapisy chętnych do udziału w projekcie „Lato w MIG” – to inicjatywa, która łączy w sobie improwizację teatralną, zabawy w przestrzeni oraz różne techniki plastyczne i pozwala na udział w zajęciach zarówno dzieciom słyszącym, jak i głuchym. Integruje środowiska, sprzyja nawiązywaniu społecznych relacji, uczy tolerancji i wzajemnego zrozumienia.

Zapraszamy na Bagry!

Zapraszamy na Bagry!

2020-07-04

Piaszczysta plaża, molo, promenada, oświetlone alejki – brzmi jak propozycja wakacji w Chorwacji, a to wszystko znajdziemy w Krakowie! Zapraszamy nad Bagry. Strzeżone kąpielisko jest bezpłatne, czystość wody regularnie kontroluje Sanepid. Nie brakuje atrakcji: poza plażą, są także przystanie wodne, wypożyczalnie sprzętu wodnego, punkty gastronomiczne. Organizowane są kursy patentowe i pierwszej pomocy.

Wakacyjne propozycje instytucji kultury

Wakacyjne propozycje instytucji kultury

2020-07-03

Wiele krakowskich instytucji kultury przygotowało specjalną, wakacyjną ofertę dla dzieci. Zajęcia odbywają się w małych grupach, z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa i obowiązujących wytycznych sanitarnych.

Lato w Krakowie na sportowo

Lato w Krakowie na sportowo

2020-07-01

Dla dzieci, które nie wyjadą w tym roku na letni wypoczynek i pozostaną w naszym mieście Wydział Sportu, miejskie instytucje oraz kluby sportowe przygotowały ofertę ciekawych zajęć.

Bezpłatne bilety w ramach akcji „Lato z KKR”

Bezpłatne bilety w ramach akcji „Lato z KKR”

2020-07-01

Zoo, parki rozrywki i edukacji, propozycje sportowe – posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ mogą skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych na wakacje przez miasto i partnerów Programu KKR 3+ w ramach akcji „Lato z KKR”.

„Art Piknik” w Willi Decjusza

„Art Piknik” w Willi Decjusza

2020-06-30

To wyjątkowe międzynarodowe wydarzenie służy prezentacji i promocji kultury ukraińskiej. Tegoroczna edycja po raz pierwszy organizowana jest w formule tygodniowego festiwalu. Na różnorodne aktywności popularyzujące kulturę i sztukę ukraińską Instytut Kultury Willa Decjusza zaprasza w ostatni tydzień wakacji – od 24 do 30 sierpnia.

Spędź lato z witrażem

Spędź lato z witrażem

2020-06-26

Różnorodna oferta zajęć plastycznych połączona z interaktywnymi prezentacjami to idealna opcja dla osób poszukujących kreatywnych sposobów spędzania czasu dla swoich dzieci. „Lato z Witrażem 2020” to wakacyjna propozycja dla dzieci w wieku 4-15 lat od Pracowni i Muzeum Witrażu w Krakowie.

Skocz do zoo na wycieczkę!

Skocz do zoo na wycieczkę!

2020-06-25

Krakowski ogród zoologiczny zaprasza małych i dużych miłośników przyrody na wakacyjne spacery edukacyjne pod nazwą „Poznaj tajemnice zwierząt”. Podczas półtoragodzinnej wycieczki usłyszymy wiele ciekawostek z życia zwierząt, wyjdziemy też z większą wiedzą o ginących gatunkach i o roli, jaką pełnią nowoczesne zwierzyńce.

Znajdź komunikat