Rada Miasta rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Oceń wizytę w Magistracie

Rejestrowałeś samochód lub odbierałeś prawo jazdy? Wejdź na www.dialoguj.pl i oceń wizytę w Wydziale Ewidencji Pojazdów i Kierowców Urzędu Miasta Krakowa.

Urząd Miasta chce poznać opinię mieszkańców natemat organizacji pracy, kompetencji, jakości obsługi, czytelności procedur, pism i wyjaśnień w Wydziale Ewidencji Pojazdów i Kierowców. W tym celu na forum portalu www.dialoguj.pl uruchomiono wątek w którym kierowcy mogą ocenić wizytę w tym wydziale.

Dodajmy, że serwisie www.dialoguj.pl można też znaleźć definicje i akty prawne z zakresu konsultacji społecznych,  prześledzić przebieg dyskusji  i poznać  zdanie innych oglądając zdjęcia i relacje video z konsultacji.  Dostępne są tu informacje dotyczące prowadzonych oraz planowanych inwestycji i projektów miejskich.

Za pośrednictwem serwisu krakowianie dowiadują się na przykład o terminach wyłożenia do publicznego wglądu planów zagospodarowania przestrzennego, projektach uchwał Rady Miasta Krakowa  oraz innych debatach i konsultacjach wynikających z ustaw. Serwis służy jednak przede wszystkim komunikacji: poprzez forum internetowe, możliwość dodawania komentarzy, udziału w sondażach i ankietach oraz przesyłania e- maili. (KS)

pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-08-16
Data aktualizacji: 2012-08-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź