Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Mieszkańcy posadzą drzewa na Azorach

Mieszkasz na osiedlu Azory? Przyjdź dziś (11 października, sobota) o godz. 14.00 na „Alejki Azorskie" między ulicą Jaremy i ulicą Opolską na wspólne sadzenie drzew „Aleja Głogowa". Projekt sadzenia drzew „Aleja Głogowa" wygrał w konkursie rewitalizacji osiedli.

Fot. Wiesław Majka
Wiesław Majka

Animatorzy Lokalni z Programu Aktywności Lokalnej „Nasze Sprawy" przy współpracy z Radą Dzielnicy IV, Klubem Seniora osiedla Azory, Szkołą Podstawową Nr 119, Przedszkolem „Kraina Uśmiechu", Klubem „Momi Klub", serdecznie zapraszają mieszkańców Azorów w sobotę, 11 października o godz. 14.00 na „Alejki Azorskie" między ulicami Jaremy i Opolską na wspólne sadzenie drzew „Aleja Głogowa".

Projekt „Aktywna Społeczność w Krakowie" jest realizowany w ramach współpracy Urzędu Miasta Krakowa, British Council oraz zespołu animatorów i animatorek społecznych.

„Aktywna Społeczność w Krakowie" służy integracji sąsiedzkiej, która w efekcie umożliwi podejmowanie wspólnych, szeroko rozumianych działań na rzecz rozwoju społeczności trzech krakowskich osiedli: Azorów, Ugorka i Olszy II.

pokaż metkę
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat